Rezerwacja na rok 2023 otwarta!

Wypożyczalnia dekoracji

Hej! Cieszę się, że tu jesteś!

Szukasz niepowtarzalnej dekoracji na zbliżające się przyjęcie? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! My kochamy piękne dekoracje, wnętrza, ludzi i wasze niezapomniane historie! Pomożemy Tobie w tym czym się czujemy najlepiej – w wystroju i nie tylko! Z dobrym humorem, pozytywnym nastawieniem, i kreatywnością zmienimy Twoje pomieszczenie w zachęcające miejsce, w którym Ty i Twoi goście będziecie mogli wspólnie spędzić wyjątkowe chwile.
Bierzesz ślub i wciąż szukasz dekoracji na swoje przyjęcie? Nasza wypożyczalnia dekoracji oferuje Wam duży wybór artykułów dekoracyjnych na Waszą uroczystość! Od wazonów i świeczników po stelaże i wiele innych.
Niezależnie od tego, czy chodzi o ślub, urodziny, komunie, chrzciny czy baby shower - pomożemy Ci wybrać odpowiednie dekoracje na każdą okazję!
Nasz asortyment obejmuje zarówno uroczystości w stylu eleganckim, jak i w stylu boho czy rustykalnym – i nie tylko! Podążamy za trendami, ale stawiamy też na indywidualizm, tak aby każdy mógł się w naszym asortymencie odnaleźć. U nas możesz wybrać z naszej oferty, ale także wykonać dekoracje na zamówienie, zgodnie z Twoimi pomysłami i życzeniami.

Czemu Cheers to dobry wybór?

Oferujemy możliwość wypożyczenia dekoracji i drobnych mebli, abyś mógł udekorować salę zgodnie z własnymi życzeniami.


Czy chcesz skorzystać z naszej pomocy? Z przyjemnością!
Chętnie pomożemy Ci także w tym zakresie. Możemy wspólnie zastanowić się, jaki styl Tobie odpowiada i do Ciebie przemawia, a następnie odpowiednio dobrać dekoracje. W dniu imprezy pomożemy Ci także przy dekorowaniu sali.

No to Cheers!